گروه صنعتی آذین | تولیدکننده لیوان کاغذی                                                         واحد فروش : 09192627123  

کیفیت ظروف کاغذی

1. آیا می دانستید ظروفی که در آنها آب، چای، قهوه و ... می نوشید چه نقشی در سلامتی شما دارد؟

2. آیا میدانستید ظروف کاغذی مانند لیوان کاغذی یکبار مصرف اگر در شرایط استاندارد تولید شوند در برابر حرارت آب جوش کاملا مقاوم هستند و هیچ گونه عارضه ای ندارند؟

3. آیا میدانستید بر روی لیوان های کاغذی میتوان چاپ دیجیتال انجام داد و حتی برای مصارف تبلیغاتی از آنها استفاده کرد؟

مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت اعلام کرد: استفاده از ظروف پلاستیکی می تواند باعث ابتلا به بیماری های مختلفی همچون بی خوابی، خستگی و حتی ابتلا به سرطان شود 118 نوع بیماری به مصرف کنندگان باشند.

نکته مهم: برای چاپ تصویر یا نوشته بر روی این لیوان ها می بایست از رنگ خوراکی (رنگ فود گرید) استفاده کرد که در غیر این صورت ضرر آنها از ظروف پلاستیکی هم بیشتر خواهد بود.

رنگ صنعتی ارزان قیمت دارای سرب میباشد و تولید کننده غیر مجاز برای پایین آوردن قیمت تمام شده محصول تن به استفاده از رنگ صنعتی داده و سلامت جامعه را به راحتی به خطر می اندازد که اولین عارضه آن از کار افتادن کلیه می باشد.

تشخیص این لیوان ها بسیار ساده است، اگر داخل یکی از آن ها بو کنید متوجه میشوید که بویی شبیه به بوی رنگ یا نفت می دهد.

ظروف کاغذی اگر در شرایط استاندارد تولید شوند به سلامتی شما آسیبی نمی رسانند.

لیوان کاغذی به طبیعت آسیب نمی زنند.

ظروف کاغذی به تبلیغات شما کمک می کنند.

گروه صنعتی آذین گستر البرز در سال 1383 و با هدف توسعه فرهنگ استفاده از ظروف کاغذی توسط تعدادی از تعمیرکاران باسابقه و  فعالان در زمینه تولید لیوان کاغذی و فروش دستگاه لیوان کاغذی تشکیل شده است،که اعتماد شما را نسبت به تولید ظروف کاغذی در این شرکت تضمین میکند.

آذین گستر البرز


کلمات کلیدی : دستگاه لیوان کاغذی، تولید لیوان کاغذی، تولید ظروف کاغذی، تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی، تولید بشقاب کاغذی، مواد اولیه لیوان کاغذی، چاپ روی لیوان کاغذی، چاپ روی لیوان یکبار مصرف.


 

 

 

گروه صنعتی آذین، اولین تولید کننده لیوان کاغذی در ایران در خدمت شما می باشد . محصولات ما :

1 - تولید لیوان کاغذی، تولید بشقاب کاغذی، تولید ظروف کاغذی

2 - طرح اختصاصی روی لیوان : امروزه حرف اول را در بازار یابی و فروش محصولات را تبلیغات میزند.لیوان کاغذی قابلیت چاپ دارد و شما میتوانید لوگوی خود را برای ما ارسال کرده و لیوان را با طرح اختصاصی خود ظرف چند روز از ما تحویل بگیرید.

ما اینجا هستیم:

تهران | شهریار | شهرک فردوسیه | ابتدای بلوار امام خمینی | کوچه شقایق

02165468230 - 02165468240 - 02165466104

02165468240

09192627123

 info @ azingroup.org

 

تمامی حقوق اين سايت برای گروه صنعتی آذین محفوظ می باشد. Copyright © 2020 Azin Group

طراحی وب سایت توسط : هلدینگ دیاکو