گروه صنعتی آذین | تولیدکننده لیوان کاغذی                                                         واحد فروش : 09192627123  

تولید ظروف کاغذی یکبار مصرف

امروزه با بیشتر شدن جمعیت و درگیری های بیشتر مردم به مشاغل و کسب درآمد ، زندگی کردن و وقت گذاشتن برای مسائل زندگی و رعایت بهداشت به مراتب کمتر شده است . اگر به همین منوال ادامه داشته باشد و فکری در این زمینه نشود و رعایت برخی مسائل نادیده گرفته شود در آینده ای نه چندان دور با مشکلات بزرگتری از جمله بیماری های مختلف ، مشکلات زندگی بیشتر و ... روبرو خواهیم شد.

شرکت آذین گستر البرز جهت حل پاره ای از این مشکلات با استفاده از دانش روز و به کارگیری متخصصین در زمینه رعایت بهداشت ، اقدام به تولید ظروف کاغذی یکبار مصرف از جمله : لیوان کاغذی ، بشقاب کاغذی ، پیش دستی کاغذی و ... نموده است.

ما توانسته ایم دستگاه های تولید ظروف کاغذی یکبار مصرف را با بهترین کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته به بازار ارائه کنیم تا علاقمندان به راه اندازی خط تولید ظروف کاغذی نیز بتوانند پا به این عرصه گداشته و قدم کوچکی به آسانتر زندگی کردن هموطنان و رعایت بهداشت و سلامت افراد و جامعه کنند.

تولید ظروف کاغذی یکبار مصرف


کلمات کلیدی : لیوان کاغذی یکبار مصرف ، ظروف کاغذی یکبار مصرف ، بشقاب کاغذی یکبار مصرف ، پیش دستی کاغذی یکبار مصرف ، تولید ظروف کاغذی ، فروش ظروف کاغذی یکبار مصرف.

 

 

گروه صنعتی آذین، اولین تولید کننده لیوان کاغذی در ایران در خدمت شما می باشد . محصولات ما :

1 - تولید لیوان کاغذی، تولید بشقاب کاغذی، تولید ظروف کاغذی

2 - طرح اختصاصی روی لیوان : امروزه حرف اول را در بازار یابی و فروش محصولات را تبلیغات میزند.لیوان کاغذی قابلیت چاپ دارد و شما میتوانید لوگوی خود را برای ما ارسال کرده و لیوان را با طرح اختصاصی خود ظرف چند روز از ما تحویل بگیرید.

ما اینجا هستیم:

تهران | شهریار | شهرک فردوسیه | ابتدای بلوار امام خمینی | کوچه شقایق

02165468230 - 02165468240 - 02165466104

02165468240

09192627123

 info @ azingroup.org

 

تمامی حقوق اين سايت برای گروه صنعتی آذین محفوظ می باشد. Copyright © 2020 Azin Group

طراحی وب سایت توسط : هلدینگ دیاکو