گروه صنعتی آذین | تولیدکننده لیوان کاغذی                                                         واحد فروش : 09192627123  

لیوان کاغذی اسپرسو

ظروف کاغذی یکبار مصرف پلاستیکی با توجه به آسیب جدید که به محیط زیست وارد می کند از رده خارج شده و لیوان کاغذی یکبار مصرف جایگزین آن شده است.

لیوان کاغذی یکبار مصرف آسیبی به محیط زیست نداشته و خیلی زود تجزیه میشود.

لیوان های کاغذی باید بنا به مورد مصرفی تولید و به بازار عرضه شود ، یکی از موارد پر مصرف لیوان کاغذی اسپرسو می باشد که در حرارت بالا باید مقاوم باشد.

تولید لیوان کاغذی اسپرسو

گروه تولیدی آذین گستر البرز ، با توجه به نیاز بازار و درخواست مشتریان اقدام به تولید لیوان کاغذی اسپرسو با چاپ اختصاصی نموده است و از موارد اولیه با کیفیت در تولید این محصول استفاده شده است.

مواد اولیه تولید لیوان کاغذی اسپرسو

با توجه به درخواست بسیار از همکاران تولید کننده لیوان های کاغذی، مواد اولیه مورد نیاز این محصول به صورت آماده و بسته بندی شده و بهداشتی ارائه میگردد و در صورت نیاز شما سروران گرامی چاپ اختصاصی بر روی کاغذ ها انجام خواهد شد.

کاغذهای لیوان کاغذی اسپرسو مخصوص بوده و از مواد اولیه درجه یک که در برابر حرارت مقاوم می باشد تولید میگردد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


کلمات کلیدی : لیوان کاغذی اسپرسو ، لیوان کاغذی رنگی ، چاپ روی لیوان کاغذی اسپرسو ، چاپ اختصاصی اسپرسو ، طراحی لیوان های مخصوص اسپرسو ، فروش ویژه لیوان کاغذی اسپرسو.

 

 

گروه صنعتی آذین، اولین تولید کننده لیوان کاغذی در ایران در خدمت شما می باشد . محصولات ما :

1 - تولید لیوان کاغذی، تولید بشقاب کاغذی، تولید ظروف کاغذی

2 - طرح اختصاصی روی لیوان : امروزه حرف اول را در بازار یابی و فروش محصولات را تبلیغات میزند.لیوان کاغذی قابلیت چاپ دارد و شما میتوانید لوگوی خود را برای ما ارسال کرده و لیوان را با طرح اختصاصی خود ظرف چند روز از ما تحویل بگیرید.

ما اینجا هستیم:

تهران | شهریار | شهرک فردوسیه | ابتدای بلوار امام خمینی | کوچه شقایق

02165468230 - 02165468240 - 02165466104

02165468240

09192627123

 info @ azingroup.org

 

تمامی حقوق اين سايت برای گروه صنعتی آذین محفوظ می باشد. Copyright © 2020 Azin Group

طراحی وب سایت توسط : هلدینگ دیاکو