گروه صنعتی آذین | تولیدکننده لیوان کاغذی                                                         واحد فروش : 09192627123  

فروش ویژه لیوان کاغذی با چاپ اختصاصی

با توجه به تجهیزات و خط تولید گروه تولیدی و صنعتی آذین گستر البرز ، امکان تولید لیوان کاغذی با چاپ اختصاصی و طراحی ویژه میسر گردید.

طراحی و چاپ بر روی لیوان کاغذی

خیلی از فروشگاه ها ، رستوران ها ، مهدهای کودک ، شرکت ها و ... تمایل دارند لیوان و ظروف مصرف آنها با لوگو و یا چاپ اختصاصی خودشان باشد.

با دستگاه های مجهز تولید لیوان کاغذی آذین گستر البرز این امکان میسر شد و شما مشتریان گرامی میتوانید از این پس فابل لوگو و یا طرح مورد نظر خود را از طریق پیام رسان واتساپ برای واحد فروش ما ارسال و در سریعترین زمان ممکن سفارش خود را با چاپ اختصاصی و بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

کیفیت چاپ و لیوان کاغذی

با توجه به اینکه احتمال نفوذ مواد چاپی از کاغذی لیوان وجود دارد ، این شرکت از بهترین مواد اولیه برای تولید لیوان کاغذی استفاده نموده است و این اطمینان را به کلیه مشتریان گرامی میدهیم که بهترین کیفیت را تقدیم خواهیم کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت و تصاویر لیوان کاغذی با ما تماس بگیرید.


کلمات کلیدی : تولید لیوان کاغذی با چاپ اختصاصی ، لیوان کاغذی ویژه رستوران ، لیوان کاغذی ویژه نمایشگاه ، لیوان کاغذی ویژه مهد کودک ، تولید لیوان کاغذی انبوه ، پخش عمده لیوان کاغذی.

 

 

گروه صنعتی آذین، اولین تولید کننده لیوان کاغذی در ایران در خدمت شما می باشد . محصولات ما :

1 - تولید لیوان کاغذی، تولید بشقاب کاغذی، تولید ظروف کاغذی

2 - طرح اختصاصی روی لیوان : امروزه حرف اول را در بازار یابی و فروش محصولات را تبلیغات میزند.لیوان کاغذی قابلیت چاپ دارد و شما میتوانید لوگوی خود را برای ما ارسال کرده و لیوان را با طرح اختصاصی خود ظرف چند روز از ما تحویل بگیرید.

ما اینجا هستیم:

تهران | شهریار | شهرک فردوسیه | ابتدای بلوار امام خمینی | کوچه شقایق

02165468230 - 02165468240 - 02165466104

02165468240

09192627123

 info @ azingroup.org

 

تمامی حقوق اين سايت برای گروه صنعتی آذین محفوظ می باشد. Copyright © 2020 Azin Group

طراحی وب سایت توسط : هلدینگ دیاکو