گروه صنعتی آذین | تولیدکننده لیوان کاغذی                                                         واحد فروش : 09192627123  

لیوان کاغذی دو جداره

لیوان های کاغذی دو جداره نسل جدید لیوان کاغذی بوده که زیبایی خاصی داشته و همین مسئله باعث شده تا طرفداران خاص خود را داشته باشید.

موارد استفاده از لیوان کاغذی دو جداره

حالت دو جداره بودن لیوان باعث شده تا داغی چای ، اسپرسو و ... از جداره دوم نفوذ نکند و باعث اذیت مصرف کننده نشود.

همین دلیل باعث شده تا لیوان کاغذی دو جداره با چاپ اختصاصی طرفدار زیادی در رستوران ها ، کافی شاپ ها ، مدارس و مهد کودک ها داشته باشد.

تولید لیوان کاغذی دو جداره

در تولید لیوان کاغذی دو جداره از دو دستگاه هم مدل استفاده میشود ، به این صورت که دستگاه اول وظیفه تولید لیوان کاغذی اصلی را دارد و دستگاه دوم با تغییرات جزئی که در سیستم تولید آن انجام می شود جداره دوم را به لیوان کاغذی میچسباند.

با توجه به اتوماتیک بودن خط تولید لیوان کاغذی دو جداره ، تمام موارد بهداشتی رعایت شده و به هیچوجه نیروی انسانی در تولید این محصول دخالت نداشته و محصول در نهایت به صورت بسته بندی شده از دستگاه خارج شده و در کارتن های بزرگتر قرار میگیرد.


گروه تولیدی آذین گستر البرز ، آمادگی خود را برای عقد قرارداد با شرکت های دولتی و خصوصی ، رستوران ها ، کافی شاپ ها ، مدارس و مهد کودک ها ، نمایشگاه های بین المللی ، نمایشگاه های اتومبیل ، مشاورین املاک و ... را اعلام میدارد.

یکی از مواردی که باعث شده تا لیوان کاغذی دو جداره طرفدار بیشتری داشته باشد ، چاپ اختصاصی با طرحو لوگو مشتری میباشد که زیبایی خاصی به لیوان کاغذی دو جداره داده است.


 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت و تصاویر محصولات با ما تماس بگیرید.


کلمات کلیدی : لیوان کاغذی دو جداره ، فروش لیوان کاغذی دو جداره با چاپ اختصاصی ، چاپ روی لیوان کاغذی ، تولید لیوان کاغذی دو جداره ، پخش عمده لیوان کاغذی دو جداره ، چاپ اختصاصی بر روی لیوان کاغذی.

 

 

گروه صنعتی آذین، اولین تولید کننده لیوان کاغذی در ایران در خدمت شما می باشد . محصولات ما :

1 - تولید لیوان کاغذی، تولید بشقاب کاغذی، تولید ظروف کاغذی

2 - طرح اختصاصی روی لیوان : امروزه حرف اول را در بازار یابی و فروش محصولات را تبلیغات میزند.لیوان کاغذی قابلیت چاپ دارد و شما میتوانید لوگوی خود را برای ما ارسال کرده و لیوان را با طرح اختصاصی خود ظرف چند روز از ما تحویل بگیرید.

ما اینجا هستیم:

تهران | شهریار | شهرک فردوسیه | ابتدای بلوار امام خمینی | کوچه شقایق

02165468230 - 02165468240 - 02165466104

02165468240

09192627123

 info @ azingroup.org

 

تمامی حقوق اين سايت برای گروه صنعتی آذین محفوظ می باشد. Copyright © 2020 Azin Group

طراحی وب سایت توسط : هلدینگ دیاکو