گروه صنعتی آذین | تولیدکننده لیوان کاغذی                                                         واحد فروش : 09192627123  

معایب استفاده از لیوان کاغذی یکبار مصرف

1. برای تولید لیوان کاغذی  از خمیر کاغذی به مقدار زیاد استفاده می شود. برای ساخت این خمیر کاغذی باید درختان زیادی بریده شوند.

2. کشور ما هنوز نمی تواند مواد اولیه این ظروف را تهیه کند، بنابراین برای تولید این ظروف نیازمند سایر کشورها است.

3. شما می توانید فقط یک نوع ظرف را با یک دستگاه تولید کنید.

4. هزینه تولید ظروف کاغذی نسبت به ظروف پلیمری بیشتر است.

5. برای بسته بندی مواد لبنی، نمی توانیم از ظروف کاغذی استفاده کنیم.

 

مزایای استفاده از لیوان کاغذی نسبت به لیوان پلاستیکی

همه ی ما به خوبی می دانیم لیوان های کاغذی، به دلیل تولید از مواد گیاهی، بعد از دور ریخته شدن در طبیعت، توسط میکرو ارگانیسم های خاک تجزیه می شوند. اما در کشور ما هنوز استفاده از ظروف پلاستیکی بسیار به چشم می خورد.

بهتر است برای کاهش هزینه های معدوم سازی این ظروف، ظروف کاغذی و گیاهی را جایگزین آنها کنیم. می توانیم برای مصرف قهوه خود از لیوان کاغذی شات استفاده کنیم، یا اینکه نوشابه خود را داخل لیوان کاغذی نوشابه ای مصرف کنیم.

لیوان کاغذی دارای ابعاد گوناگونی هستند. بنابراین می توانید به راحتی در فست و فود ها و رستوران ها از این لیوان های کاغذی استفاده کنیم. به عنوان مثال فست و فود ها می توانند از لیوان کاغذی ۱۰۰۰ سی سی به عنوان کاسه مرغ سوخاری استفاده کنند. زیرا نه برای بدن انسان و نه برای طبیعت هیچ ضرری ندارند.

استفاده نوشیدنی های داغ در ظروف پلاستیکی و فوم دار برای بدن بسیار مضر است و می تواند باعث بروز سرطان در افراد شود. دلیل مضر بودن این ظروف وجود استایرن است. بنابراین زمانی که چای داغ را داخل ظروف پلی استایرن می ریزیم، استایرین موجود در ترکیبات پلیمری آزاد می شود.

برای ساخت لیوان های کاغذی از موادی گیاهی مانند، نشاسته ذرت، سیب زمینی و گندم استفاده می شود. همچنین برای اینکه آب به بیرون ظرف نشت نکند از یک لایه موم عسل، روغن های گیاهی و گلوتن استفاده می شود. به همین دلیل به راحتی در طبیعت تجزیه شده و باقی نمی ماند. همچنین زمانی که در مجاورت نوشیدنی و غذاهای گرم قرار می گیرند، هیچ واکنش شیمیایی با مواد غذایی نمی دهند.

 


کلمات کلیدی : پخش لیوان کاغذی یکبار مصرف ، تولید لیوان کاغذی جدید ، لیوان کاغذی مخصوص تم تولد ، تولید انبوه لیوان کاغذی یکبار مصرف ، لیوان کاغذی چای دار ، لیوان کاغذی استریل شده ، لیوان کاغذی بهداشتی ، لیوان کاغذی یکبار مصرف.

 

 

گروه صنعتی آذین، اولین تولید کننده لیوان کاغذی در ایران در خدمت شما می باشد . محصولات ما :

1 - تولید لیوان کاغذی، تولید بشقاب کاغذی، تولید ظروف کاغذی

2 - طرح اختصاصی روی لیوان : امروزه حرف اول را در بازار یابی و فروش محصولات را تبلیغات میزند.لیوان کاغذی قابلیت چاپ دارد و شما میتوانید لوگوی خود را برای ما ارسال کرده و لیوان را با طرح اختصاصی خود ظرف چند روز از ما تحویل بگیرید.

ما اینجا هستیم:

تهران | شهریار | شهرک فردوسیه | ابتدای بلوار امام خمینی | کوچه شقایق

02165468230 - 02165468240 - 02165466104

02165468240

09192627123

 info @ azingroup.org

 

تمامی حقوق اين سايت برای گروه صنعتی آذین محفوظ می باشد. Copyright © 2020 Azin Group

طراحی وب سایت توسط : هلدینگ دیاکو